O nas

Akolja to innowacyjne rozwiązanie, odpowiadające na wzrost zapotrzebowania na pracowników tymczasowych. Z jednej strony ułatwiamy znalezienie przedsiębiorcom chętnych do wykonania zleceń w hotelarstwie, gastronomii i innych branżach, w których obłożenie pracą zmienia się sezonowo. Z drugiej strony pozwalamy zdobyć doświadczenie osobom dopiero wkraczającym na rynek pracy (także organizując szkolenia przygotowujące do podjęcia zleceń), a zainteresowanym dodatkową dorywczą pracą - szybko i łatwo znaleźć zlecenia odpowiadające ich kompetencjom i doświadczeniu.

Stawiamy na maksymalną prostotę i automatyzację. Dzięki darmowej aplikacji mobilnej zarówno dodawanie ofert, jak ich wyszukiwanie i przyjmowanie jest łatwe i intuicyjne. 

Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasz zespół

Konrad Miliński

Chief Executive Officer CEO, Founder

Koordynuje główne działania, wyznacza cele i służy merytoryczną pomocą.

Jacek Fuchs

Human Resources Manager

Swoje doświadczenie w branży wykorzystuje w procesie rekrutacyjnym i wspieraniu pracowników. Opracowuje strategie marketingowe i określa cele rozwojowe firmy.

Cezary Adamczewski

Customer Relationships Manager

Odpowiada za pozytywny wizerunek i reprezentowanie firmy na zewnątrz. Dba o podnoszenie efektywności działań w zakresie projektu.

Michał Ilnicki

IT Specialist

Odpowiada za rozwój i utrzymanie aplikacji